Meie 2002. aasta poisid saavutasid eile Lähte spordihallis toimunud SK 10 Premium Cupil kümne võistkonna konkurentsis kolmanda koha. Meeskonna parima mängija auhinna sai Aimar Vendelin.

Alagrupis alistas Võru Helios nii FC Helios II kui ka Tartu SK 10 II meeskonna 2:0 ning Tallinna FC Everesti 1:0. Viimases alagrupimängus jäädi 0:5 alla Tartu JK Tammeka valgele meeskonnale. Poolfinaalis kaotati Tartu Merkuur-Juuniori ja TJK Legioni ühendvõistkonnale 2:9 ning nii tuli kolmanda koha mängus taas vastamisi minna Tammeka poistega. Helios jäi 0:2 taha, kuid suutis viigistada 3:3 ning võitis penaltiduelli. „Kolmest vastaste löödud penaltist suutis meie väravavaht Rasmus Tamm ühe tõrjuda ja ühe lõid vastasmängijad posti,” ütles treener Jaanus Vislapuu.

Päev varem mängisid 2005. aasta poisid lasteturniiril Tartu Visa hallis, kus võite ja kaotusi ei loetud ja punkte kirja ei pandud. „Võru poisid võtsid mõõtu FC Elva, FC Lootose, Tammeka ning Tartu Heliose poistelt ning said oma esimesel turniiril suurepäraselt hakkama,” ütles Vislapuu. „Edukalt kasutati trennis õpitud oskusi ja tunti rõõmu jalgpallist.”