C2-meeskonna esiliigadebüüt lõppes 17. aprillil 0:3 kaotusega võõrsil Tallinna JK Legionile. Mäng oli treener Jaanus Vislapuu sõnul üsna tasavägine. Kaks väravat lõid Võru poisid endale esimesel poolajal põhimõtteliselt ise.

„Teisel poolajal oli meil neli-viis väga head väravavõimalust, kuid ühtegi realiseerida ei suutnud. Kokkuvõttes oli positiivne, et poisid mängisid lõpuni ja suutsid ka ise palli vallata ja ohtlikke momente luua. Negatiivse poole pealt tooks välja väga tobedad esimesed kaks väravat ja kohatised paanikamomendid kaitses,” ütles Vislapuu.

Täna lisandus 0:1 kaotus võõrsil Kohtla-Järve JK Järvele.

B1-klassi meeskond läks 3. aprillil Tallinnas JK Tabasalu vastu küll 2:0 juhtima, aga kaotas lõpuks ikkagi 3:7 (2:4). Karel Räppo lõi kaks ja Carl Ülejõe ühe värava. Võiduarve avati 11. aprillil, kui Tallinna FC Ajax alistati võõrsil 5:0. Sören Veiolainen tegi hat-tricki, ühe värava lõid Räppo ja Kristo-Davo Kons.

D1-klassi poisid pidasid esimese mängu 18. aprillil Viljandis, kus alistasid sealse JK Tulevik 1:0.

„Kuna meil oli enamik poisse 2004. aastal sündinud, aga Viljandil 2003. aastal, siis jäime esimesel poolajal kiiruses ja õhuvõitlustes vastasele alla,” kommenteeris Vislapuu. „Samas suutsime oma mänguplaanist kinni hoida ja võimalikult palju lühikese sööduga mööda maad mängida. See andis meile teisel poolajal kerge mängulise ülekaalu, kuna nii ei saandu vastased oma füüsist maksma panna. Lõpuks saime teenitud 1:0 võidu. Kõik poisid olid väga tublid.”