U15 tüdrukud

Võru FC Heliose U15 vanuseklassi (2005.–2007. a sünd) tüdrukud mängivad 2019. aastal esmakordselt Eesti noorte meistrivõistlustel.


 
Võistkonna koosseis: Milana Avdashova, Isabel Huma, Anett Jeedas, Elina Kahar, Kaira Karolin Kann, Regina Kapp, Brigitta Kostabi, Anu Kukk, Kaija-Liisa Kuklane, Kiira-Aliina Kärgenberg, Mairit Laanesaar, Methe Merimets, Lisette Must, Mariliis Must, Airis Piigli, Eleriin Raag, Glairika Toomemägi, Mia-Anette Undrus. Treener: Sandra London.

Liigatabel

Põhiturniiri mängude tulemused:

18.04.2019 Saku Sporting – Võru FC Helios 0:8 (0:3) Protokoll
Väravad: Mariliis Must 4, Glairika Toomemägi 2, Elina Kahar, Regina Kapp.

25.04.2019 Viimsi MRJK – Võru FC Helios 7:2 (2:1) Protokoll
Väravad: Isabel Huma, Glairika Toomemägi.

02.05.2019 Võru FC Helios – JK Tabasalu 1:3 (0:0) Protokoll
Värav: Mairit Laanesaar.

09.05.2019 Võru FC Helios – Tallinna FC Flora 2:1 (0:1) Protokoll
Väravad: Mairit Laanesaar, Isabel Huma.

16.05.2019 Tallinna JK Legion – Võru FC Helios 3:1 (1:0) Protokoll
Värav: Isabel Huma.

23.05.2019 FC Elva – Võru FC Helios 1:2 (1:0) Protokoll
Väravad: Isabel Huma 2.

30.05.2019 Võru FC Helios – Tartu JK Tammeka 3:0 (1:0) Protokoll
Väravad: Glairika Toomemägi, 2 vastaste omaväravat.

06.06.2019 FC Kuressaare – Võru FC Helios 7:1 (1:1) Protokoll
Värav: Mariliis Must.

13.06.2019 Võru FC Helios – Puhja SK Barca 4:0 (1:0) Protokoll
Väravad: Brigitta Kostabi 2, Lisette Must, Glairika Toomemägi.

01.08.2019 Võru FC Helios – Rakvere JK Tarvas 2:1 (1:0) Protokoll
Väravad: Isabel Huma, Mariliis Must.

09.08.2019 Võru FC Helios – Kohila Püsivus 0:3 (0:1) Protokoll

15.08.2019 Raplamaa JK Märjamaa – Võru FC Helios 0:7 (0:5) Protokoll
Väravad: Isabel Huma 3, Brigitta Kostabi 2, Methe Merimets, Glairika Toomemägi.

29.08.2019 Võru FC Helios – Pärnu JK 2:1 (2:0) Protokoll
Väravad: Isabel Huma, vastaste omavärav.

05.09.2019 Keila JK – Võru FC Helios 0:12 (0:4) Protokoll
Väravad: Isabel Huma 4, Glairika Toomemägi 3, Mariliis Must, Regina Kapp, Mairit Laanesaar, Brigitta Kostabi, vastaste omavärav.

09.09.2019 Võru FC Helios – Nõmme Kalju FC 2:0 (1:0) Protokoll
Väravad: Mairit Laanesaar, Regina Kapp.

Põhiturniiri paremusjärjestus: 1. FC Kuressaare 40 punkti, 2. JK Tabasalu 38, 3. Viimsi MRJK 35, 4. Tallinna JK Legion 32, 5. Rakvere JK Tarvas 31, 6. Võru FC Helios 30 (15 +10 =0 –5, 49-27), 7. Pärnu JK 26, 8. Kohila Püsivus 25, 9. Tartu JK Tammeka 21, 10. Nõmme Kalju FC 19, 11. Tallinna FC Flora 16, 12. FC Elva 14, 13. Puhja SK Barca 13, 14. Raplamaa JK Märjamaa 6, 15. Keila JK 3, 16. Saku Sporting 0.

1.–6. koha mängude ajakava ja tulemused:

26.09.2019 Võru FC Helios – Tallinna JK Legion 1:1 (0:0) Protokoll
Värav: Glairika Toomemägi.

03.10.2019 Võru FC Helios – FC Kuressaare 1:2 (1:1) Protokoll
Värava: Isabel Huma.

10.10.2019 Rakvere JK Tarvas – Võru FC Helios 3:0 (0:0) Protokoll

17.10.2019 Võru FC Helios – JK Tabasalu 3:2 (2:1) Protokoll
Väravad: Isabel Huma 3.

24.10.2019 Viimsi MRJK – Võru FC Helios

Võru FC Heliose noortevõistkonnad