Meie mehed alistasid tänases II liiga kodumängus FC Elva II meeskonna 1:0, võiduvärava lõi teise poolaja keskel Nikita Rokachevskiy.

Võit tuli raske tööga. Meil oli taas mitmeid puudujaid, kuid esimest korda tõmbas sel aastal meie särgi selga Maksim Babjak. Kuna kõrgemates liigades on praegu koondise mängude tõttu paus, tugevdasid külalised end mitme esiliigas mängiva mehega.

Esimene hea võimalus avanes veerandtunnise mängu järel oma väljakupoolelt pika söödu saanud Eduard Desjatskil, kuid löök läks napilt tagapostist mööda. Seejärel sai kahel korral lähedalt proovida Arsen Katšmazov, kuid mõlemad tema löögid tblokeeris Elva väravavaht. Üha korneri järel sai ohtlikult peaga löögile Edgar Litovtšenko, kuid pall läks üle värava, nagu hiljem ka Babjaki karistuslöök

Paar päris head võimalust oli ka elvakatel, kuid meie väravavaht Tommy Tooming jäi ohtlikes olukordades võidumeheks.

Pärast vaheaega jätkasime surumist. Teist poolaeg sai mängitud kümmekond minutit, kui Rokachevskiy seitsmelt-kaheksalt meetrilt palli üle värava saatis. Liiga kõrgeks läks ka Babjaki hea söödu järel Elva väravavahiga silmisti pääsenud Richard Lepa löök.

Nikita Rokachevskiy lõi tänavu meie kasuks oma kuuenda värava.

73. minutil heastas Rokachevskiy oma varasema eksimuse ning viis meid lõpuks 1:0 juhtima. Täpse tsenderduse andjaks oli väljaku vasakus nurgas vastaselt palli röövinud Lepp.

Üritasime minimaalset eduseisu kasvatada ja mitu nurgalööki olid ka päris ohtlikud, aga ikka jäi väheke teisest väravast puudu. Külalised ei andnud alla ning mängu lõpus oli ka viigivärav paaril korral õhus, aga Toomingut vastatel üle mängida ei õnnestunud.

Liigatabelis oleme endiselt seitsmendal kohal ning kevadringis jääb pidada veel viimane kohtumine – nädala pärast võõrsil Sillamäe Kaleviga.