IV liiga lõunapiirkonna teisest voorust tuli esindusmeeskonnale täna teine punkti, kui Väimelas viigistati 1:1 eelmisel aastal veel III liigas mänginud Suure-Jaani Unitediga.

Esimese poolaja lõpus jäädi kaotusseisu. Viik sündis teise poolaja keskel, kui vastased lõid omavärava.

Treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul oli mäng oli võrdne ja momente jagus mõlemale meeskonnale. Võib olla veidi rohkem domineerisid väljakuperemehed, aga kehvas korras plats ei lubanud neil oma tavapärast mängu mängida. „Ütleme nii, et söödumäng puudus. Pidime mängima pikka palli, mis tuli kasuks vastastele,” lausus Vassilenko.

Kokkuvõttes jäi treener mänguga siiski rahule. „Loodame, et järgmised mängud õnnestuvad paremini,” lisas ta.

Järgmise liigamäng on alles kolme nädala pärast, aga juba tuleval nädalal, 1. mail võõrustame väikeste karikavõistluste 1/32-finaalis II liiga meeskonda Sörve JK.