D2-klassi poisid 2013. aastal 2018-02-19T11:55:10+00:00

D2-klassi poisid 2013. aastal

Võru FC Heliose 2002. aastal sündinud poisid mängisid 2013. aastal Eesti D2-klassi (2002.–2003. a sünd) esivõistlustel III alagrupis, kus võitsid esikoha.


 
Võistkonna koosseis: Emil Aništšenko, Karl Hain, Jan-Kustav Heier, Markus Joakit, Sebastian Johanson, Mario Kaunis, Arto Kivioja, Karl-Robin Kägo, Marcus Lepistik, Germo Michelson, Henri Mikkelsaar, Rainer Naarits, Tarko Oru, Ronan Pähn, Tarvi Susi, Rasmus Tamm, Aimar Vendelin. Treener Jaanus Vislapuu.

Mängude tulemused:

04.05.2013 Põlva FC Lootos – Võru FC Helios 2:3 (2:3) Protokoll
Väravad: Henri Mikkelsaar, Emil Aništšenko, Aimar Vendelin.

12.05. Võru FC Helios – Tartu JK Tammeka 1:1 (0:1) Protokoll
Värav: Aimar Vendelin.

17.05.2013 Tartu SK 10 Premium – Võru FC Helios 0:11 (0:5) Protokoll
Väravad: Aimar Vendelin 4, Marcus Lepistik 2, Rasmus Tamm 2, Markus Joakit, Henri Mikkelsaar, Sebastian Johanson.

2.06.2013 Võru FC Helios – FCE Otepää 7:2 (4:1) Protokoll
Väravad: Rasmus Tamm 2, Sebastian Johanson 2, Ronan Pähn, Mario Kaunis, Aimar Vendelin.

9.06.2013 Võru FC Helios – Põlva FC Lootos 4:2 (3:0) Protokoll
Väravad: Rasmus Tamm 2, Sebastian Johanson, Ronan Pähn.

19.06.2013 Tartu JK Tammeka – Võru FC Helios 1:1 (0:0) Protokoll
Värav: Mario Kaunis.

11.08.2013 Võru FC Helios – Tartu SK 10 Premium 7:0 (2:0) Protokoll
Väravad: Aimar Vendelin 3, Ronan Pähn 2, Marcus Lepistik, Sebastian Johanson.

24.08. FCE Otepää – Võru FC Helios 1:4 (0:2) Protokoll
Väravad: Aimar Vendelin 2, Rasmus Tamm, Ronan Pähn.

31.08.2013 Põlva FC Lootos – Võru FC Helios 0:1 (0:0) Protokoll
Värav: Rasmus Tamm.

8.09.2013 Võru FC Helios – Tartu JK Tammeka 1:2 (1:2) Protokoll
Värav: Ronan Pähn.

15.09.2013 Tartu SK 10 Premium – Võru FC Helios 0:3 (0:1) Protokoll
Väravad: Markus Joakit 2, Ronan Pähn

29.09.2013 Võru FC Helios – FCE Otepää 6:0 (3:0) Protokoll
Väravad: Aimar Vendelin 3, Karl Hain, Tarvi Susi, Germo Michelson.

Alagrupi paremusjärjestus: 1. Võru FC Helios 29 punkti (12 +9 =2 –1, 49–11), 2. Tartu JK Tammeka 26, 3. Põlva FC Lootos 24, 4. FCE Otepää 4, 5. Tartu SK 10 Premium 4.

Võru FC Heliose noortevõistkonnad