Duubel kaotas täna Suure-Jaanis III liiga lõunapiirkonnas teisel kohal olevale Põhja-Sakala meeskonnale 2:3 (0:1).

Mäng oli tasavägine, kahjuks ei suudetud oma väravavõimalusi nii hästi realiseerida, kui seda tegid vastased. Sihile jõuti mõlemal korral paremaääre kaudu: 1:1 viigivärava lõi 54. minutil Karl Jörgen Lööperi tsenderduse järel peaga Eduard Desjatski, 77. minutil andis värava ette söödu Sten Org ja palli suskas lõppseisuks 2:3 võrku Jürgen Kolk.

Väljakuperemehed sepistasid oma kaks esimest väravat nurgalöögi järel, kusjuures korra eksis meie väravavaht Hugo-Leon Leies, kolmanda täpsest kauglöögist.

„Kahjuks tuli kaotus, aga mängupilt ise oli hea – pidasime mänguplaanist kinni ja tekitasime häid momente,” ütles meeskonna treener Vjatšeslav Vassilenko.

Meie mehed jätkavad tabelis kaheksandal kohal ning võõrustavad järgmisel laupäeval Võrus Viljandi Tuleviku III rivistust.

Põhja-Sakala meeskonnale kaotati nii maikuus kodus kui ja täna võõrsil ühe väravaga.