III liiga lõunapiirkonnas alistas meie duubelmeeskond tänases kodumängus tabeli liidri FC Tarvastu 1:0.

Kuumaastikku meenutavas kehvas seisukorras Väimela väljakul peeti maha tuline lahing, mille lõpuks naeratas õnn meile. Kolm punkti jättis koju Karl Jörgen Lööper, kes mõni minut enne lõpuvilet lõpetas resultatiivselt kiire vasturünnaku. Väravasöödu andis talle Kristo Perli.

Mängus oli palju võitlust, enamasti keskväljal. Enne värava löömist olid meil parimad võimalused Eduard Desjatskil, kel esimesel poolajal kahel korral palli Tarvastu väravast napilt mööda saatis. Külalised tabasid kahel korral latti ning ühe nurgalöögi järel jäi nende ohtlikule pealelöögile meie värava all ette oma mängija.

Üle pika aja saime mänguks kokku pea ideaalse koosseisu. Treener Vjatšeslav Vassilenko tõdes, et kui alati nii oleks, võiksime III liigas kõigi vastu võidu peale mängida.

Järgmine mäng on duublil tuleva nädala pühapäeval kodus Valga Warrioriga.

Täna võiduvärava löönud Karl Jörgen Lööper.