Duubel kaotas täna Väimela „kartulimaal” hooaja esimeses kodumängus Põhja-Sakalale 0:1, kuid on III liiga lõunapiirkonnas endiselt viiendal kohal.

Kuna platsi kehv olukord maad mööda mängimist ei lubanud, tuli keskenduda pika palli mängimisele ja see sobis paremini külalistele. Esimesel poolajal võitsid nad enamiku õhuvõitlustest ja üsna kohtumise alguses õnnestus vastastel ka mängu ainus värav lüüa, kui pall pealelöögi järel meie kaitsjast kerge rikošeti sai, lisaks veel mättalt põrgates suudna muutis ning väravavaht Hugo-Leon Leiesele püüdmatult võrku lendas.

Teisel poolajal mäng tasakaalustus. Meie meestest tabas Tarvi Suvi latti ning Siim Salandu löögist läks pall vaid napilt üle värava, päris mitu head võimalust oli ka külalistel. Mängu lõpus said vastased pärast Janek Siska tehtud viga penalti, aga selle meie puurilukk tõrjus.

Järgmise mängu peab duubel tuleval laupäeval Viljandis sealse JK Tulevik III meeskonnaga.

Tarvi Suvil tegi vastaste väravale mitu ohtlikku pealelööki, kuid sihile ei jõudnud.