III liigas alistas Võru FC Helios II täna võõrsil FC Elva duubli 3:1 ja jagab viie vooru järel neljandat-viiendat kohta.

Väravavaht Hugo-Leon Leiese ja kaitseliini kommunikatsiooniprobleemi tõttu jäädi juba 6. minutil kaotusseisu, aga tosin minutit hiljem Kaspar Leies viigistas ning veel kümme minutit hiljem, pärast Siim Salandu vastu trahvikastis tehtud viga, viis penalti realiseerinud Edaurd Desjatski meid juba juhtima.

Mängupilt oli enam-vähem võrdne, kord valdas palli rohkem üks, siis jälle teine pool. Teisel poolajal üritas Elva vahetustega ohjad enda kätte võtta ja korraks olime ka raskustes, aga kui Desjatski veerand tundi enne lõpuvilet 3:1 lõi, sai selgeks, et täna me võidupunktideta ei jää.

Viiest mängust on duublil nüüd tabelis kolm võitu. Nädala pärast pühapäeval seisab Väimelas ees esimene kodumäng Põhja-Sakalaga.

Täna kaks väravat löönud Eduard Desjatski mullusuvises mängus FC Elva II-ga.