III liigas kaotas duubel täna Elvas peetud mängus FC Tarvastule 1:4.

Eelmisel kahel aastal III liiga lõunapiirkonnas teiseks tulnud FC Tarvastu dikteeris platsil toimuvat ning avas juba 5. minutil skoori, kui tsenderdusest tulnud pall peaga väravasse lükati. 18. minutil lõid vastased trahvikasti joonelt kerge rikošeti abiga 2:0.

Veerand tundi hiljem eksis nurgalöögiolukorras meie väravavaht Hugo-Leon Leies ning Tarvastu juhtis juba 3:0. Poolaja lõpuminutitel virutas Jürgen Kolk 25 meetrilt palli vastaste värava tahanurka ja vähendas vahe kaheväravaliseks.

Kohe teise poolaja algul tegi Janek Siska trahvikastis vea ning vastased lõid penaltist oma neljanda värava. Edaspidigi oli kerges ülekaalus Tarvastu, aga väravaid ei löönud enam kumbki pool.

Järgmise mängu peab duubel tuleva nädala reede õhtul Valgas sealse FC Warrioriga.