Meie mehed said Esiliiga B-s esimesed triibulised – Tammeka järelkasvule jäädi täna Tartus 0:4 alla, kusjuures sama suur oli kaotusseis juba esimese poolaja järel.

„Vastane oli igas elemendis meist klassi jagu üle ja meie mehed mängisid kõik alla oma võimete,” ütles peatreener Jaanus Vislapuu. „Tegu oli väga musta päevaga ja ükski asi ei tulnud meil nii välja, nagu olime plaaninud.”

Tartlased lõid esimese värava kohtumise 18. minutil ning lisasid avapoolaja viimase tosina minutiga veel kolm tabamust. Teisel poolajal hoidis meid mängus ja tegi väravasuul head tööd meeskonna tänane debütant, alles 17aastane Hugo-Leon Leies, kes veelgi hullemal lõppskooril sündida ei lasknud.

Vastased mängisid ka väga agressiivselt ning seetõttu kaotasime vigastustega kaks väga olulist mängijat – Raul Rebase ja Arsen Katšmazovi.

Esiliigas tuleb nüüd kahenädalane paus. Meie järgmiseks vastaseks on 31. märtsil ja samuti võõrsil Kohtla-Järve JK Järve.

„Püüame oma vigadest õppida ning järgmises mängus olla organiseeritumad ja võitluslikumad,” sõnas Vislapuu.

Esimesel poolajal käis meie värava all tõsine tulevärk.