Meie mehed avasid IV liigas punktiarve, mängides täna FC Elva duubliga võõrsil 1:1 (1:1) viiki.

Koosseisuprobleemide tõttu tuli mängida vahetusteta ja väravasuule pidi seisma meeskonna mängiv treener Vjatšeslav Vassilenko. Sellest hoolimata mindi Andrei Kiši tabamusest 11. minutil juhtima ja mänguohjad püsisid esimesel poolajal meie käes. Loodi mitmeid väravavõimalusi, aga hambutult mänginud ründajad ei suutnud kahjuks neid realiseerida. Lisaminutil võõrustajad viigistasid.

Teisel poolajal püsis ülekaal seni, kuni Mait Raha 83. minutil teise kollase ehk siis ka punase kaardi teenis. Vähemusse jäänult suudeti viigiseisu siiski hoida.

Järgmises voorus oleme mänguvabad ning punktiarvet kasvatada üritame taas 20. mail, kui võõrustame Väimelas Viljandi JK Tuleviku IV rivistust.