24. mai 2017

U15 poisid alistasid Jõhvi Lokomotivi

U15 poisid võitsid oma tänases Eesti noorte meistrivõistluste mängus Jõhvis sealse FC Lokomotivi eakaaslasi 3:0. Kaks väravat lõi Marten Luik (pildil), ühe Aimar Vendelin.

21. mai 2017

Merkuurile tuli 2:5 alla vanduda

II liigas kaotas Võru FC Helios täna Tartus sealsele FC Merkuurile 2:5 (1:2).

Mängule eelmise aasta II liiga ida-põhjapiirkonna võitjaga tuli minna nii, et eri põhjustel oli hulganisti puudujaid ning juba 5. mänguminutil pidi kohtumise katki jätma ka nädala sees treeningul vigastada saanud meeskonna kapten Reijo Künnapuu. Kõige suurem põud valitses äärekaitsjate sektsioonis ning võib öelda, et see saigi saatuslikuks.

„Vigastustest ja kaartidest tingitud mängijatepuudus jättis mängule oma pitseri,” tõdes Võru meeskonna peatreener Jaanus Vislapuu.

Kait Hinni tabamusest pääseti 13. minutil küll 1:0 juhtima, aga seejärel tegutses kahel korral äärekaitses ebaõnnestunult Timo Thal, vastased karistasid mõlemad eksimused väravaga ning vaheajale mindi Merkuuri 2:1 eduseisus.

Helios ei andnud veel alla ja pärast Hinni teist, 64. minutil löödud väravat, seisul 2:3, tekkis lootus vähemalt punkt päästa. Selle nimel võideldi, ent viis minutit enne lõpuvilet eksis just vahetusest mängu läinud Teet Tarros äärel tagasisööduga väravavahile ning pall sattus otse vastasmängija jalale, kes head võimalust kasutamata ei jätnud. Lisaminutitel lõi Merkuur veel viiendagi värava.

Vislapuu sõnul sai lisaks Künnapuule mängu käigus veel kolm meest vigastada ja tuli sunnitud vahetusi teha. „Olime 2:3 seisus väga lähedal viigiväravale, aga 2:4 värav lõi meeskonnal lõplikult jalad alt,” lisas ta.

Võitlus oli kompromissitu, mõlemad meeskonnad teenisid viis kollast kaarti.

Meie meeskond langes nüüd küll II liiga ida-põhjapiirkonnas viiendaks, ent tabeli tipus olev Tallinna FC Levadia III on vaid kolme punkti kaugusel. Just Levadia on ka meie järgmine vastane, kellega minnakse vastamisi tuleval reedel, 26. mail kell 19 Võru spordikeskuse staadionil.

„Loodan, et nädalaga suudame vigastustest taastuda ja kodus püüame jälle teha hea mängu,” lausus Vislapuu.

21. mai 2017

Eesti noorte meistrivõistlustel kaks võitu

Eesti noorte meistrivõistlustel pidasid meie võistkonnad sel nädalal kuus mängu, millest võitsid kaks.

U15 meeskond võitis reedel kodus FC Ülenurmet 8:1 ja U11 meeskond täna samuti kodus Paide LM Koerut 5:0. U13 poisid kaotasid nädala sees Valga FC Warriorile 0:1 ja täna Tartu FC Heliose kollasele meeskonnale 0:2, mõlemal mängud peeti koduväljakul. U16 meeskond kaotas eile võõrsil Raplamaa JK-le 0:3 ja U12 meeskond täna kods Tartu JK Tammekale 2:3.

18. mai 2017

Neidudel rahvaliigas täisedu

Meie tüdrukud alistasid täna Eesti naiste rahvaliigas TÜ Fauna Female 2:0 (1:0) ning jätkavad kahe vooru järel täiseduga, olles oma alagrupis esikohal.

Tänases mängus eelmisel neljal hooajal rahvaliigast astme võrra kõrgemal ehk naiste II liigas mänginud külaliste vastu mingit aukartust ei tuntud. Kristi Teder viis võõrustajad kohe kohtumise alguses juhtima ning edaspidigi hoiti mänguohje enamjaolt enda käes. Teisel poolajal duubeldas eduseisu Marleen Mälton.

Kehvas seisukorras Võru Roosi tänava väljak tegi söödumängu küll oli omi korrektiive ja ka mitu head väravavõimalust jäi kodunaiskonnal realiseerimata, aga kokkuvõttes oli positiivset siiski enam kui negatiivset ning ka tulemusega võib rahule jääda.

Järgmise mängu peab meie naiskond kahe nädala pärast võõrsil FC Otepääga.


Marleen Mälton lööb kodunaiskonna teise värava.

15. mai 2017

Noortele võit, kolm viiki ja kaks kaotust

Meie võistkonnad pidasid eelmisel nädalal Eesti noorte meistrivõistlustel kuus mängu, millest võitsid ühe ja viigistasid kolm.

Võidukad olid U11 poisid, kes mängisid laupäeval võõrsil 5:4 üle Tartu Santos III meeskonna. U13 meeskond viigistas kolmapäeval kodus 3:3 Põlva Lootosega ja laupäeval Tartus 2:2 sealse Heliosega ning U16 poisid tegid eile kodus väravateta viigi JK Vasalemmaga. U15 poisid kaotasid reedel võõrsil Tartu Heliosele 1:2 ja U12 poisid eile samuti võõrsil Tartu Santosele 3:5.